Dołącz do kursu Cybersecurity Red Team z modułami AI!

Dlaczego cybersecurity?

Wzrost<br> cyberprzestępczości
Wzrost
cyberprzestępczości
W dzisiejszym świecie, w którym coraz więcej aspektów naszego życia przenosi się do przestrzeni cyfrowej, zagrożenie ze strony cyberprzestępczości jest coraz bardziej palącym problemem.
Zapewnienie integralności<br> infrastruktury
Zapewnienie integralności
infrastruktury
Cyberbezpieczeństwo nie ogranicza się do ochrony danych. Ataki na sieci energetyczne czy systemy komunikacyjne mogą doprowadzić do poważnych konsekwencji dla całych społeczności. Dlatego należy inwestować w rozwój zabezpieczeń.
Zaporzebowanie na specjalistów
Zaporzebowanie na specjalistów
Rozwój technologii oraz sytuacja geopolityczna idą w parze z coraz bardziej zaawansowanymi metodami ataków, co wymaga ciągłego podnoszenia kwalifikacji specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa. Niezwykle istotne jest przygotowanie wykształconych ekspertów.

Co czeka Cię na rynku pracy?

Zostań specjalistą ds. cyberbezpieczeństwa

Wejdź do jednej z najszybciej rozwijających się branż!

Jak kształtują się zarobki
w cybersecurity w 2024 roku?
Jak kształtują się zarobki
w cybersecurity w 2024 roku?
źródło: Rynek Pracy w Polsce 2024, HackerU i Devire

Komentarz eksperta

Maciej Cieśla
Maciej Cieśla
Head of Cybersecurity, HackerU Poland
Jak zmienia się branża cybersecurity?
Nieustannie, w dynamicznym tempie rośnie zapotrzebowanie na specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa. Narastająca liczba firm, które zdają sobie sprawę z potrzeby zabezpieczeń cybernetycznych, przyczynia się do ciągłego wzrostu potencjału branży. Ten trend jest widoczny na całym świecie, a prognozy wskazują, że tendencja będzie się utrzymywać w nadchodzących latach. Z uwagi na rosnące zagrożenia, postęp sztucznej inteligencji i coraz większe zainteresowanie ochroną danych, rozwój rynku pracy 
w sektorze cyberbezpieczeństwa pozostaje bardzo obiecujący.

Jakie są przewidywania dotyczące zatrudnienia w sektorze cyberbezpieczeństwa?
Często słyszę pytanie „Czy sztuczna inteligencja zabierze ludziom pracę?”. Myślę, że odpowiedź jest bardzo prosta – zabierze tak samo jak Microsoft Excel zabrał pracę księgowym :-) Zdecydowana większość rozwiązań „AI” to tak naprawdę trochę bardziej rozbudowane oprogramowanie działające w oparciu o standardowe Uczenie Maszynowe, ze względu na niską ilość tzw. sztucznych synaps, aby móc nazwać takie oprogramowanie prawdziwą sztuczną inteligencją. Jednak na potrzeby krótkiego komentarza zostawmy nazwę AI. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że sztuczna inteligencja już teraz ma wpływ na całą branżę. Hakerzy z coraz większą skutecznością wykorzystują możliwości AI, a tendencje jedynie będą się nasilać. W kontekście stanowisk pracy ma to znaczenie o tyle, że w cybersecurity „po dobrej stronie” także niezbędne będą osoby posiadające konkretne umiejętności, uwzględniające m.in. uczenie maszynowe. Należy również pamiętać o istotności cyberbezpieczeństwa w każdej branży.
Adrianna Bilska
Adrianna Bilska
HR Manager, HackerU Poland
Rynek pracy w 2023 roku nie był przychylny dla wszystkich kandydatów poszukujących pracy. Negatywne skutki nie ominęły również branży IT, która uchodzi za najbardziej stabilną. Pod tym względem cybersecurity wyróżnia się pozytywnie na tle innych zawodów w sektorze technologicznym. Chociażby burzliwa sytuacja geopolityczna na świecie, która wpływa negatywnie na otaczającą nas rzeczywistość, przyczynia się do ciągłego zapotrzebowania na nowych specjalistów cybersecurity. Wysokie zapotrzebowanie plasuje specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa w czołówce również, jeżeli chodzi o wysokości otrzymywanych wynagrodzeń.

Jeśli ktoś rozważa wybór cyberbezpieczeństwa jako swojej ścieżki rozwoju, rekomenduję tę drogę, jeżeli rzeczywiście się nią pasjonujemy. Może być ona niezwykle ciekawa i satysfakcjonująca, jednocześnie jednak wymaga zaangażowania w proces nauki i późniejszy przebieg stałej aktualizacji wiedzy do aktualnych trendów.

Bezpieczeństwo cybernetyczne to wiele możliwości wyboru drogi zawodowej. Warto postawić na jedną lub kilka kluczowych specjalizacji, które będziemy rozwijać. Wybór niszy pozwoli na umocnienie swojej pozycji zawodowej w przyszłości i da możliwość ubiegania się o ciekawsze projekty i wyższe zarobki.
Marcin Bąkowski
Marcin Bąkowski
Head of Student Success, HackerU Poland
Kluczowe w cyberbezpieczeństwie jest zrozumienie perspektywy atakującego. Dlatego musimy zdobyć wiedzę na temat najnowszych technik omijania perymetru zabezpieczeń. W tym aspekcie ważne jest zarówno praktyczne poznanie narzędzi takich jak np. MetaSploit, Wireshark, ale również ciągłe aktualizowanie teoretycznego stanu swojej wiedzy. Śledzenie nowinek technologicznych, ekspertów branżowych i najnowszych doniesień z zakresu cybersecurity jest niezbędne do pozostawania na bieżąco. Dzięki temu mamy możliwość zbudowania swojej pozycji specjalisty, utrzymywania jej przez kolejne lata kariery i oczywiście osiągania kolejnych sukcesów zawodowych.

Czego nauczysz się na kursie?

 • Introductory Course
 • Linux Fundamentals
 • Windows Server 2016
 • Bypassing the Perimeter
 • SIEM & SOC
 • Cross Platform Elevation of Privileges
 • Advanced Infrastructure
 • Python for Hacking
 • Web Fundamentals
 • Web Application Penetration Testing
 • Mobile Security
 • OSCP Preparation

Poziom kursu

Kurs jest odpowiedni zarówno dla osób bez doświadczenia, jak i dla osób
dysponujących różnymi poziomami wiedzy. Podczas rozmowy z naszym
Doradcą ds. Kariery dobierzecie najlepsze rozwiązanie

PODSTAWOWY
Dla osób bez doświadczenia, które chcą rozpocząć przygodę z IT.
ZAAWANSOWANY
Dedykowany osobom, które miały już styczność z branżą IT.
W trakcie konsultacji z naszym doradcą dopasujemy Ci najlepszą grupę, dostosowaną do Twoich
potrzeb i oczekiwań.

Tryby kursu

Wiemy, że masz wiele obowiązków, dlatego umożliwiamy wybór spośród trzech trybów zajęć, żebyś mógł
wybrać najbardziej dogodny harmonogram dla siebie.

INTENSYWNY
Zajęcia odbywają się w każdą sobotę i niedzielę w godzinach 9:00 - 17:30.
WEEKENDOWY
Zajęcia odbywają się w sobotę i niedzielę co dwa tygodnie w godzinach 9:00 - 17:30.
WIECZOROWY
Zajęcia odbywają się w ciągu tygodnia: we wtorki, środy i czwartki w godzinach
17:30 - 21:45.

Etapy rekrutacji

 • 1
  Rozmowa wstępna
  Rozmowa z naszym Doradcą ds. Kariery
 • 2
  Kurs Intro
  Kurs wstępny z najważniejszymi informacjami z zakresu cyberbezpieczeństwa - idealny do przetestowania, czy cybersecurity jest dla Ciebie
 • 3
  Test
  Sprawdzamy jak kształtuje się Twoja wiedza o cyberbezpieczeństwie przed przejściem do Kursu Rozszerzonego
 • 4
  Spotkanie rekrutacyjne
  Decydujesz o kontynuacji szkolenia na Kursie Rozszerzonym i omawiasz szczegóły z Doradcą
 • 5
  Kurs Rozszerzony
  561 godzin intensywnego szkolenia, które przygotuje Cię do wejścia do branży IT
 • 6
  Career Services
  Pomagamy w odnalezieniu się w branży cybersecurity i znalezieniu swojej pierwszej pracy

Artificial Intelligence

Nadeszła rewolucja sztucznej inteligencji

Sztuczna inteligencja stworzyła niezwykły potencjał wzrostu produktywności w wielu dziedzinach, jednocześnie stwarzając nowe rodzaje zagrożeń dla bezpieczeństwa cybernetycznego. Jej zdolność do wspomagania działań przestępczych i obrony przed nimi stale się rozwija.

Z dumą prezentujemy laboratoria z dziedziny AI w ramach naszego nowego programu. Integracja sztucznej inteligencji z naszym planem nauczania ma na celu pomoc w rozszyfrowaniu powiązań między AI, sieciami i językiem Python, jednocześnie rozwijając kluczowe umiejętności zastosowania botów AI w codziennej pracy cyberspecjalisty. Weź udział w rewolucji technologicznej razem z nami

Poznaj Hackeru

Chcesz być najlepszy? Ucz się od najlepszych!

Jesteśmy wiodącym międzynarodowym instytutem szkoleniowym założonym w 1997 roku - mamy ponad 26 lat doświadczenia w nauczaniu!
Naszymi partnerami akademickimi są najlepsze uczelnie na świecie, takie jak Michigan State University, New York University czy University of Miami.
Nasi Doradcy ds. Kariery wspierają kursantów w odnalezieniu się na rynku pracy.
Zapewniamy niezbędne materiały i dostęp do innowacyjnej platformy edukacyjnej TDX Arena.
Nasze podejście to maksimum praktyki – na zajęciach weźmiesz udział w symulacjach ataków na żywo.
Współpracujemy z partnerami, którzy poszukują specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa, dzięki czemu nasi kursanci mają szansę na zatrudnienie w firmach o międzynarodowej renomie.
Umożliwiamy naukę specjalistom z branży IT, jak i osobom początkującym.
white house
Z dumą informujemy, że w 2023 roku Biały Dom wymienił naszą firmę jako jednego z dziewięciu kluczowych partnerów, którzy podjęli ważne zobowiązania w celu obsadzenia miejsc pracy w cyberbezpieczeństwie.
Przeczytaj wpis na blogu

TDX Arena

Innowacyjna platforma edukacyjna

TDX Arena jest jedyną na świecie platformą edukacyjną, która umożliwia symulację ataków w czasie rzeczywistym. Dzięki pracy na realistycznych scenariuszach możesz w pełni legalnie hakować systemy, aplikacje i usługi oraz zdobywać maksymalnie praktyczne umiejętności. Dzięki platformie zyskujesz też dostęp do Cyberpedii i materiałów do egzaminu OSCP.

Co o kursie mówią uczestnicy?

Poznaj ich opinie!

Agnieszka
Absolwentka kursu
Myślę, że trzeba mieć troszeczkę zamiłowania do analitycznej nauki, ale osoby, które mają do tego entuzjazm czy pracują na stanowiskach, gdzie cyberbezpieczeństwo jest ważne, dobrze, żeby uczestniczyli w tego rodzaju kursie.
Patryk
Absolwent kursu
Polecam kurs wszystkim tym, którzy podobnie jak ja postanowili rozwijać się w cybersecurity i poszukują kursu, który pomoże im wejść do tej branży. Udało mi się zdobyć pracę w cybersecurity, jestem w zespole cyberbezpieczeństwa.
Eliza
Absolwent kursu
Kurs od HackerU ma idealnie dopracowany materiał, dzięki któremu można poznać poddziedziny cyberbezpieczeństwa oraz związane z nimi zagadnienia. Wykłady nie były takie żmudne, jak na studiach, tylko wykład i praktyka – ćwiczenia, laboratoria.
Antoni
Absolwent kursu
Forma zajęć w trybie na bieżąco, gdzie jesteśmy razem z prowadzącym i razem robimy te rzeczy było ciekawe i dobre pod względem dydaktycznym.
Łukasz
Absolwent kursu
Szukałem czegoś nowego. Pomyślałem, że temat cyberbezpieczeństwa byłby fajnym zagadnieniem i fajnie byłoby wejść do branży IT. Okazało się, że był to strzał w 10, jestem w tej branży!
Jakub
Absolwent kursu
Najbardziej podobało mi się podejście prowadzących i metody nauczania. Kurs poleciłbym osobom chcącym postawić pierwsze kroki w branży cyberbezpieczeństwa.
Piotr
Absolwent kursu
Moim zdaniem nigdy nie jest za późno, żeby ten kurs wykonać. Jeśli tylko ktoś chce osiągnąć swoje marzenia i mają one związek z IT to powinien się na ten kurs zdecydować.

Koszt Kursu

Kurs
Intro
500 PLN
27 godzin
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom uczestników, kurs został podzielony na dwie części. Pierwsza z nich to Kurs Wstępny, podczas którego uczestnik zapoznaje się z podstawowymi pojęciami z zakresu cyberbezpieczeństwa. To również doskonała okazja do poznania dynamiki kursu i sprawdzenia swoich predyspozycji.
Czytaj więcej
Kup teraz
Kurs
Główny
23 000 PLN
561 godzin
Część druga to 561 godzin intensywnego programu. W tej części uczestnicy zdobywają wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu red team. Podczas zajęć on-line prowadzonych na żywo, pod okiem profesjonalnych trenerów zgłębiają tajniki cybersecurity. Sam program został stworzony w oparciu o wiedzę i doświadczenie specjalistów z ThriveDX i Politechniki Łódzkiej. Odpowiada na bieżące potrzeby rynku, a intensywność ćwiczeń pozytywnie oddziaływuje na percepcję uczestników. Po zajęciach, do dyspozycji kursantów pozostaje m. in. autorska platforma do ćwiczeń TDX Arena czy też Cyberpedia. Na platformie kursanci mogą pracować na konkretnych, inspirowanych prawdziwymi zdarzeniami przypadkach. Cyberpedia to zbiór wiedzy poszerzającej merytoryczną część kursu, wzbogacający podstawową wiedzę uczestnika.
Czytaj więcej
Kup teraz | Raty

Q&A

 • 1 Jakie zawody można wykonywać po kursie Red Team?
  Po ukończeniu kursu jest wiele możliwości rozwoju. Niektóre zawody, jakie można wykonywać to: Red Team Specialist, Cybersecurity Consultant, Security Administrator, Security Researcher, Network Security Engineer, Software Developer, SIEM/SOC Specialist, Vulnerability Researcher, Penetration Tester, Exploit Developer, Data Security Engineer.
 • 2 Jakie kwalifikacje zdobędę na kursie?
  Program kursu obejmuje takie zagadnienia jak: Linux Fundamentals, Windows Server 2016, Bypassing the Perimeter, SIEM & SOC, Cross Platform Elevation of Privileges, Advanced Infrastructure, Python for Hacking, Web Fundamentals, Web Application Penetration Testing, Mobile Security, OSCP Preparation.
 • 3 W jaki sposób zostanę przygotowany do wejścia na rynek pracy?
  Szkolenie zawiera w programie 10h Career Services, czyli zajęcia przygotowujące do wejścia na rynek pracy w branży cybersecurity. Nasi Doradcy pomagają także w znalezieniu pracy po ukończeniu kursu. Zobacz więcej szczegółów o tym, jak pomagamy w znalezieniu pracy w cyberbezpieczeństwie.
 • 4 Czy kurs jest odpowiedni dla osoby początkującej?
  Tak! Nasz kurs jest skonstruowany w taki sposób, żeby był odpowiedni również dla osób bez doświadczenia w IT.
 • 5 Jaka jest cena kursu?
  Kurs Intro kosztuje 500 zł, cena Kursu Rozszerzonego to 23 000 zł.
 • 6 Jaki jest tryb szkolenia?
  Zajęcia zawsze prowadzone są na żywo przez Trenerów wraz z Asystentami Trenera i odbywają się w 100% online.
Po ukończeniu kursu jest wiele możliwości rozwoju. Niektóre zawody, jakie można wykonywać to: Red Team Specialist, Cybersecurity Consultant, Security Administrator, Security Researcher, Network Security Engineer, Software Developer, SIEM/SOC Specialist, Vulnerability Researcher, Penetration Tester, Exploit Developer, Data Security Engineer.
Program kursu obejmuje takie zagadnienia jak: Linux Fundamentals, Windows Server 2016, Bypassing the Perimeter, SIEM & SOC, Cross Platform Elevation of Privileges, Advanced Infrastructure, Python for Hacking, Web Fundamentals, Web Application Penetration Testing, Mobile Security, OSCP Preparation.
Szkolenie zawiera w programie 10h Career Services, czyli zajęcia przygotowujące do wejścia na rynek pracy w branży cybersecurity. Nasi Doradcy pomagają także w znalezieniu pracy po ukończeniu kursu. Zobacz więcej szczegółów o tym, jak pomagamy w znalezieniu pracy w cyberbezpieczeństwie.
Tak! Nasz kurs jest skonstruowany w taki sposób, żeby był odpowiedni również dla osób bez doświadczenia w IT.
Kurs Intro kosztuje 500 zł, cena Kursu Rozszerzonego to 23 000 zł.
Zajęcia zawsze prowadzone są na żywo przez Trenerów wraz z Asystentami Trenera i odbywają się w 100% online.